Odzyskiwanie danych z telefonu takie są zalety oddania do serwisu.

Read Time:3 Minute, 5 Second

Odzyskiwanie danych Jak odzyskać wiadomości tekstowe iPhone’a łatwiejszym sposobem

photo
Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku darmowy program, płatny program a fachowy serwis.

Odzyskiwanie danych Kiedy napotykasz utratę danych na urządzeniach z systemem Android, może to być dość frustrujące. Dobrą wiadomością jest to, że możliwe jest odzyskanie usuniętych danych z zainfekowanego telefonu z systemem Android. W tym artykule opisano, jak to się robi i jakie rodzaje programów są używane do odzyskiwania danych po wystąpieniu błędu.

Odtwarzanie danych z przekaźnika danychzrób rzeczone przedtem wydasz do profesjonalisty.

Zazwyczaj, gdy używasz android odzyskiwania danych, dane są tylko kopie zapasowe na pamięci wewnętrznej. Odzyskiwanie danych https://ict-strongest.eu/odzyskiwanie-danych-z-androida-skuteczne-darmowe-programy/ Kiedy ta przestrzeń jest wypełniona przez duplikaty plików, można śmiało powiedzieć, że dane są trwale utracone. Jednakże, ponieważ większość telefonów z systemem Android nie mają kosz kopii, nie można odzyskać swoje dane z powrotem z niego. Dlatego oprogramowanie do odzyskiwania danych android jest używany do odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie danych z robota nieodpłatnych katalogów jeno do schematycznych okaleczeń.

Po pierwsze, spójrzmy na to, jak proces odzyskiwania danych faktycznie działa. Normalnie, po android urządzenie napotyka błąd, taki jak losowy restart lub instalacji programu, sekwencja startowa zostanie przerwana. Ponieważ urządzenie z androidem jest w trybie non-boot, będzie szukać metod odzyskiwania danych na własną rękę. Wyszukuje pliki, które nadal mogą być dostępne, więc dane mogą być nadal zbawienne. Ale jak to idzie o tym zadaniu?

Odzyskiwanie danych spośród telefonuzrób współczesne nim rozliczysz do rzeczoznawcę.

Przekonasz się, że istnieją dwa sposoby, aby odzyskać utracone dane na telefonie: ręczne odzyskiwanie danych i przyjazny dla użytkownika interfejs. Przyjazny dla użytkownika interfejs zazwyczaj oferuje sposób, aby wybrać, które typy plików są bezpieczne do odzyskania. Sekwencja startowa następnie resetuje i uruchamia telefon normalnie, jak zwykle. Twój telefon napotyka na szereg błędów, takich jak brakujące pliki, niekompletne procesy, etcetera. Aby rozwiązać te błędy, przyjazny dla użytkownika interfejs zazwyczaj oferuje procedurę krok po kroku, która rozwiązuje te problemy.

Więc, jak to odzyskiwanie danych działa na twoim telefonie? Po pierwsze, Twoje urządzenie uruchomi się ponownie (reboot). Po drugie, pojawi się ekran startowy, jak pokazano na rysunku poniżej. Górna linia pokazuje liczbę plików pomyślnie odzyskanych; dolna linia pokazuje całkowitą liczbę plików pomyślnie odzyskanych. Kliknij „Rozpocznij odzyskiwanie” i Twój android smartphone zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych.

Następnie rozpocznie się procedura odzyskiwania danych na komputerze. Najpierw należy pobrać z Internetu program do odzyskiwania danych. Program będzie musiał być rozpakowany i zainstalowany na urządzeniu. Jeśli istnieje wiele partycji na telefonie android, upewnij się, że rozpakować jeden związany z konkretnego pliku lub grupy plików, które próbują odzyskać dane z. Jeśli jest tylko jedna partycja, to tylko partycja /data będzie potrzebne.

Odzyskiwanie danych z nośnika odgórnych nie ogół sprawisz niestowarzyszony.

Po zainstalowaniu oprogramowania, otwórz program do odzyskiwania i kliknij, aby wyświetlić bieżącą partycję, która jest w użyciu. Następnie wybierz, aby przywrócić wszystkie utracone dane. Ten proces może się różnić w zależności od konkretnego modelu smartfona; powinieneś sprawdzić stronę internetową producenta, aby uzyskać dodatkowe instrukcje. Gdy chcesz przywrócić dane Whatsapp, ważne jest, abyś miał prawidłowy plik powiązany z konkretnym postem. Dzięki temu można z powodzeniem odzyskać potrzebne dane. Możesz chcieć kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę odzyskiwania danych Whatsapp, aby wyświetlić menu, lub jeśli przywracasz konto Gmail, to będziesz chciał otworzyć je bezpośrednio.

Po przejściu do folderu, kliknij, aby zobaczyć, jakich danych szukasz. Możesz wyszukać konkretną wiadomość SMS, MMS, zdjęcie lub inne załączniki obrazu. To pozwoli Ci znaleźć to, czego szukasz z łatwością, bez konieczności wpisywania dokładnych słów. Istnieje wiele dostępnych opcji, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych za pomocą iPhone’a lub innego urządzenia z systemem iOS. Jeśli szukasz łatwiejszej metody, możesz użyć tego, co jest znane jako Easeus Restore, który pomógł tysiącom ludzi przywrócić ich utracone dane.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Odzyskiwanie danych z dyskunie wszystko mozesz zrobić sam.
Next post Outsourcing IT co jest plustem i minusem przy umowie na informatyczną obsługę firmy.